top of page
20211029_130622_edited.jpg

Agnieszka Zagdańska-Parada

pedagog, socjoterapeuta, doradca rodzinny, trener umiejętności społecznych, konsultant kryzysowy

Zmagasz się z problemami związanymi z kryzysem lub poważnymi zmianami w życiu? Nadchodzi czas, kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty, aby poradzić sobie z niektórymi życiowymi wyzwaniami. Jako pedagog, socjoterapeuta i konsultant kryzysowy służę Ci moją wiedzą i umiejętnościami. Życie może być przytłaczające, czasem wręcz odbiera nam wszelkie siły. Dlatego jestem tu, aby poprowadzić Cię przez przeszkody, które staną na Twojej drodze. Moim celem jest pomóc Ci lepiej rozumieć siebie i sprawniej radzić sobie ze zmianami.

Agnieszka Zagdańska-Parada: Witaj

Moja historia

Obsługa pacjentów już od 2000 roku

Już od czasów młodości towarzyszyła mi myśl o ścieżce zawodowej, która ma wpływ na życie ludzi. Zainteresowanie to skłoniło mnie do studiowania nauk o rodzinie i pedagogiki — w rezultacie — stało się moją pracą. Jako pedagog i doradca rodzicielski, socjoterapeuta, terapeuta treningu umiejętności społecznych i konsultant kryzysowy angażuję się w pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych i staram się sprostać ich potrzebom.


Dbam o wszystkich moich klientów i staram się pomagać im znaleźć odpowiedzi, których szukają. Od 20 lat pracuję z osobami, które zmagają się z wyjątkowymi okolicznościami.

Kontakt
Therapist and Patient
Agnieszka Zagdańska-Parada: O mnie
bottom of page